Kullanım Şartları

BALAS Player

 1. Son kullanıcı, BALAS Player'ı Copy Protection Bilgisayar Hizmetleri Limited Şirketi Ltd kurallarına ve düzenlemelerine uygun olarak kullanacağını taahhüt eder.
 2. BALAS Player, Android işletim sistemi 5.0'dan sonraki sürümlerin yanı sıra Windows 7 hizmet paketi 1'den Windows 11'e kadar kurulabilir ve çalıştırılabilir
 3. Veri merkezlerine bağlantı nedeniyle BALAS Player'ı kullanırken son kullanıcının internete bağlı olması gerekir, hataları anında güncelleyin ve düzeltin. Son kullanıcının kişisel, ulusal veya küresel nedenlerle internete bağlanmada zorluk yaşadığı durumlarda Copy Protection Bilgisayar Hizmetleri Limited Şirketi Ltd'nin hiçbir sorumluluğu yoktur.
 4. BALAS Player otomatik olarak güncellenir
 5. Son kullanıcı, BALAS Player'ı yalnızca şirketin resmi web sitesinden URL'ye (www.copyprotection.net) indirmeli ve cep telefonuna, dizüstü bilgisayarına veya bilgisayarına yüklemelidir. Açıkçası, Copy Protection Bilgisayar Hizmetleri Limited Şirketi Ltd, belirtilen adres dışında herhangi bir yerden indirilen benzer veya eşadlı uygulamalardan sorumlu değildir.
 6. Android ve Windows sürümünde, BALAS Player'ın etkinleştirilmesi yalnızca uygulamada kayıtlı cep telefonu numarası aracılığıyla mümkün olacaktır.
 7. BALAS Player'daki içerik, her bir lisans numarası için bilgisayar, dizüstü bilgisayar, cep telefonu, tablet vb. dahil yalnızca tek bir cihazda görüntülenebilir.
 8. Lisans numarasını koruma ve koruma sorumluluğu yalnızca son kullanıcıya aittir.
 9. Son kullanıcı, BALAS Player'da bulunan kullanım kılavuzunu tamamen ve dikkatli bir şekilde okuyup izlemeyi taahhüt eder.
 10. Son kullanıcı tarafından uygulamada depolanan ve eklenen bilgiler, cep telefonu, dizüstü bilgisayar veya bilgisayarın kaybolması veya çalınması durumunda silinecektir.
 11. Son kullanıcının BALAS Player'ı ve bununla ilgili herhangi bir şifreli içeriği askeri ve güvenlik merkezlerinde, nükleer tesislerde, navigasyon sistemlerinde veya iletişim ve hava trafik kontrolünde kullanmasına hiçbir şekilde izin verilmez.
 12. Son kullanıcının BALAS Player'ı ve bununla ilgili herhangi bir şifreli içeriği bilgisayar korsanlarına ve korsanlara sağlamasına veya kasıtlı veya kasıtsız olarak bilgisayar korsanlığı ve kırma web sitelerinde yayınlamasına hiçbir şekilde izin verilmez.
 13. Herhangi bir şekilde son kullanıcı, Copy Protection Bilgisayar Hizmetleri Limited Şirketi Ltd.'nin ürünlerine, web sitelerine ve çevrimiçi ve çevrimdışı hizmetlerine saldırmak (hack and crack), korumalı ürünlerin sistemlerini ve güvenlik katmanlarını devre dışı bırakmaya çalışmak, yanlış aktivasyon kodları veya yanlış kişisel bilgiler (yanlış kimlik numarası, ad, soyad ve cep telefonu numarası gibi), ürün ve hizmetlerde bulunan gelişmiş yapay zeka sistemleri, ihlalde bulunan son kullanıcıyı ve cihazı kara listeye alma hakkına sahiptir. ihlal etmek veya saldırmak. Son kullanıcının engellenmesi için içerik satıcısından herhangi bir izin alınmasına gerek yoktur. Suçlu, ilk ihlalde on dört gün süreyle ve tekrarı halinde süresiz olarak Copy Protection Bilgisayar Hizmetleri Limited Şirketi Ltd'nin dünyanın her yerindeki her türlü ürün ve hizmetini kullanmaktan mahrum bırakılacaktır. Suç işleyen son kullanıcı için bağışlama ve taahhüt dahil olmak üzere geri dönüş yolu yoktur. Ayrıca, ihlal kolluk kuvvetlerine, adli ve yasal makamlara bildirilecektir. Suç işleyen kişi veya kişiler hakkında kovuşturma açılır ve suç işleyen kişi veya kişilerden tüm maddi ve fikri hakları talep edilir.
 14. Kimlik numarası, ad, soyad ve cep telefonu numarası gibi tüm son kullanıcı kişisel bilgileri gizlidir ve hiçbir gerçek veya tüzel kişiye verilmez. Fikri mülkiyetin korunmasının ihlali ve telif hakkı yasalarına uyulmaması durumunda, yasalara uygun olarak ilgili devletin yasal mahkemelerinin talebi üzerine yetkili makamlara son kullanıcı bilgileri sağlanacaktır.
 15. Geçerli bir lisans numarası olmayan veya lisans numarasının süresi dolmuş veya bloke edilmiş son kullanıcılar, Copy Protection Bilgisayar Hizmetleri Limited Şirketi Ltd'nin kısa mesaj yoluyla aktivasyon kodunu alma veya internet
 16. En yakın veri merkezine bağlanmak, oyuncu güncellemesi ve dil seçimi için son kullanıcının Global Konumlandırma Sistemi alınır
 17. Son kullanıcılar, satmadan veya başkalarına vermeden önce BALAS Oynatıcıyı bilgisayar, dizüstü bilgisayar, cep telefonu, tablet vb. cihazlarından çıkarmalıdır. Aksi halde belirtilen ihlallerden son kullanıcı sorumludur.
 18. BALAS Player'ın Android sürümü, Google Play hizmetlerini desteklemeyen bir cihazda çalıştırılamaz
 19. BALAS Player'ın Android sürümü, Markasız ve Root'lu cihazlar dahil olmak üzere manipüle edilmiş cihazlarda desteklenemez.
 20. BALAS Player emülatörlerde desteklenemez
 21. Bu sözleşme üçüncü taraflara herhangi bir hak vermez
 22. Kopya Koruması Bilgisayar Hizmetleri Limited Şirketi Ltd, BALAS Player'ın tüm sürümleri tarafından yayınlanan ve korunan ürünlerin içerik, gelir, bilgi doğruluğu, veri ve içerik satın alma maliyetinden sorumlu değildir.
 23. Son kullanıcı desteği, içeriği üreten ve satan şirket veya kurumun sorumluluğundadır ve Kopya Koruma Bilgisayar Hizmetleri Limited Şirketi Ltd, son kullanıcıları ücretsiz olarak desteklemekle yükümlü değildir.
 24. Kopya Koruması Bilgisayar Hizmetleri Limited Şirketi, gerektiğinde daha güvenli ve daha iyi hizmetler için hizmet ve politikalarında değişiklik yapabilir. Bu değişiklikler önceden son kullanıcıya bildirilecektir.
 25. Tüm vakalar, uygulamayı sildikten sonra bile BALAS Oynatıcı yüklendiğinde ve etkinleştirildiğinde son kullanıcıyı içerir.
 26. BALAS Player tarafından uygulanan güvenlik mekanizmaları, doğası gereği tutarlıdır, dolayısıyla son kullanıcının uygulama koşullarına uyum sağlaması gerekir.
 27. Yukarıdakilerden herhangi birine uyulmamasının sonuçları son kullanıcının sorumluluğundadır ve Kopya Koruma Bilgisayar Hizmetleri Limited Şirketi Ltd kural ve şartların çiğnenmesinden sorumlu değildir.
logo-colored